GTA 6 Fragmanı Gerçek Hayata Dönüşüyor

gta 6

Popüler bir YouTube içerik oluşturucusu olan Andrew Levitt, Rockstar Games’in GTA 6 fragmanını tamamen gerçek hayatta yeniden oluşturuyor.

YouTuber Andrew Levitt, Miami’deki Grand Theft Auto 6 fragmanını yeniden canlandırarak gerçek dünya yerlerini ve olaylarını orijinalinden yakalıyor. Levitt’in detaylara olan dikkati, orijinal fragmanın sesini ve ikonik Tom Petty parçası “Love Is A Long Road”u da içeriyor. Resmi GTA 6 fragmanının 185 milyon izlenmeye ulaşmasıyla birlikte hayranlar, oyun hakkında daha fazla bilgi verecek ikinci bir fragmanı sabırsızlıkla bekliyor.

GTA 6 Fragmanı Hakkında Öne Çıkanlar

YouTuber Andrew Levitt, Miami’deki Grand Theft Auto 6 fragmanını mükemmel bir şekilde yeniden canlandırdı. Grand Theft Auto 6’nın resmi tanıtım fragmanı, Aralık 2023’te piyasaya sürüldüğünde oyun dünyasını salladı. Sadece birkaç saat içinde milyonlarca izlenmeye ulaştı ve Rockstar Games’in YouTube kanalının abone sayısını hızla 10 milyona çıkardı. 90 saniyelik fragman aynı zamanda Twitter’da tüm zamanların en çok beğenilen oyun tweet’i oldu.

Grand Theft Auto 5, Eylül ayında onuncu yıl dönümünü kutladı ve Rockstar’ın son büyük oyunu Red Dead Redemption 2, Ekim ayında beş yaşına girdi. Rockstar’ın yeni ve büyük bir oyun yayınlamasının üzerinden uzun zaman geçti. Bu nedenle, bir sonraki Grand Theft Auto girişimini çevreleyen heyecan yıllar geçtikçe artmaya devam ediyor. Heyecan verici 90 saniyelik tanıtım teaserı, Grand Theft Auto 6’ya 2025’te geniş bir çıkış aralığı vererek sona erdi ve birçok kişi, eğer 2026’ya itilmezse, gelecek yıl hangi noktada piyasaya sürüleceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı.

Ünlü YouTuber Andrew Levitt, Grand Theft Auto 6 fragmanının tamamını gerçek hayatta yeniden canlandırarak hayranlar arasında büyük bir ilgi uyandırdı. Levitt’in Amerikan şehri Miami’deki yeniden canlandırması, fragmanda görülen gerçek dünya mekanlarını başarıyla yakalıyor. Bazı çekimler gerçek dünyadaki olaylara dayandığından, Levitt, fragman için bu olayların orijinal görüntülerini kullanmış. Levitt’in rekreasyonunda orijinal fragmanın sesi yanı sıra, fragmanın Aralık ayındaki ilk çıkışından sonra müzik yayın platformlarında daha fazla ilgi gören Tom Petty’nin artık ikonik olan “Love Is A Long Road” parçası da yer alıyor.

Andrew Levitt ayrıca, fragmana ilham veren gerçek dünya mekanlarının 38 benzersiz fotoğrafını yakalamak için Miami’deki macerasını gösteren 12 dakikalık bir kamera arkası videosu da paylaştı. Rockstar Games’in Vice City için Miami’nin bazı bölgelerini bina cephelerinden yaya geçidi sanatına kadar ne kadar doğru bir şekilde yeniden canlandırdığını görmek etkileyiciydi. Bazı çekimler, Levitt’in erişemeyeceği kadar pahalı olduğu için, fragmanın bazı çekimlerini yakalamak ve yeniden oluşturmak için bir drone kamerası kullanmış.

Grand Theft Auto 6 fragmanı şu anda YouTube’da 185 milyon izlenmeye sahip. Pek çok hayran, Rockstar’ın ikinci fragmanını ne zaman yayınlayacağını merak ediyor. Summer Game Fest çok yakında olmasına rağmen, Rockstar, genellikle kendi işini yaptığı için sektör çapındaki bu tür etkinliklere katılmaz. Karakterler ve genel anlatı unsurlarıyla daha fazla ilgili olabilecek ikinci GTA 6 fragmanının, eğer oyun gerçekten de 2025 için yoldaysa, bu yılın ilerleyen zamanlarında potansiyel olarak açıklanması mümkün.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık